woda w kabinie i pod podwoziem

Wszystko co dotyczy nadwozia, konserwacja oraz szeroko pojęte prace blacharskie

Postprzez mgyz 5 lip 2008, o 17:07

odplyw z tego otworu na ostatnim zdjeciu wychodzi w prawym nadkolu (tym razem prostokatny przekroj), sprobuj od tej strony udroznic.
Ostatnio edytowano 6 lip 2008, o 11:30 przez mgyz, łącznie edytowano 1 raz
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Twoja Omega: e39 M54B30 kombi '03

Postprzez Długi63 6 lip 2008, o 10:32

Ściągnij koło i masz odpływ na wierzchu
BO SĄ KIEROWCY, I SĄ LUDZIE CO MAJĄ PRAWO JAZDY
Długi63

Twoja Omega: m51 sedan'96; 3d sedan`89

Postprzez Glubluk 6 lip 2008, o 13:12

dzieki tak wlasnie zrobie a jeszcze propo tego filtra co tam jest jak to sie nazywa jakbym chial kupic?
Glubluk

Postprzez Maro 6 lip 2008, o 13:17

Przeciwpyłkowy
Maro
LED MASTER

Twoja Omega: Cadillac Catera Irmscher

Postprzez Glubluk 7 lip 2008, o 12:19

i po problemie nawet kola nie musialem sciagac tylko troche lewarkiem unioslem wlozylem tam srubokret i poszlo jeszcz walnr kilka garkow wody dla pewnosci
Glubluk

Postprzez zac 10 lip 2008, o 21:21

Naszła mnie refleksja by w wolnej chwili przejrzeć co nieco w samochodzie zanim mi się w nim basen zrobi. :-?
zac

Postprzez OBoloG 24 lip 2008, o 07:10

Ja sobie poradziłem z tym tak że przy okazji robienia wydechu w aucie jak auto było na podnośniku wszedłem pod nie i paluchem wyskrobałem z tego odpływu ile się da tzn. z tego otworu co jest pod samochodem pozniej z podszybia wiadro wody wylałem weżem a na koniec do myjni i gościu mi kercherem pod ciśnieniem już dokładnie udrożnił, teraz mi szyby nie parują i jest git, na szczescie wody w aucie nigdy nie mialem.
OOF NAJLEPSZE
OBoloG

Twoja Omega: 97' Omega B Edition Sport II

Postprzez zecer 2 paź 2008, o 21:28

ostatnio w sobote to czyściłem więc już ci mówie najpierw odkręć dwie śruby które trzymajaten plastikowy lej wktóry wkładasz filtr pyłkowy. Do tego musisz mieć krótki kluczyk płaski chyba 10. potem go wyciągasz bokiem - pradopodobnie oderwie ci się gąbka która łaczy ten plastik z karoserią ale to się da później przykleić jak nie to czerwonym silikonem uszczelnisz. Jak masz juz dostęp ręką to wyciągnij ile sę da syfu paluchami . Potem z boku od strony prawego koła znajdz gumowy wężyk który może być trochę spłaszczony i np drutem wyciągnij resztę syfu. Na koniec możesz sprężarką z góry wrzycić trochę powietrza i powinno być cacy. Jak dostała ci się woda do wentylatora to radził bym też go przedmuchać ja to zrobiłem bo woda dostała się do kostek i miałem małe zwarcie. Miłej pracy :lol:
zecer

Postprzez zenek20 23 sty 2009, o 17:15

Witam. Czy ten problem z wlewaniem sie wody do srodka moze tez wystepowac po stronie kierowcy?
U mnie nad lewa noga pod plastikiem jest gąbka z ktorej przy przechyje autka w lewo czasem mi kapnie pare kropelek. Czy moze to byc tez zwiazane z zapchanymi odplywami?
Edit: Woda zebrala sie w schowku po prawej stronie - co moze byc tego przyczyna?
zenek20

Postprzez mgyz 24 sty 2009, o 16:42

zenek20 napisał(a):Czy ten problem z wlewaniem sie wody do srodka moze tez wystepowac po stronie kierowcy?

tutaj raczej bym podejzewal dziurawej nagrzewnicy
zenek20 napisał(a):Edit: Woda zebrala sie w schowku po prawej stronie - co moze byc tego przyczyna?

odplyw.
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Postprzez zenek20 24 sty 2009, o 22:19

Kanały przetkane i mysle ze prawa strone mi to rozwiąze. A co do strony kierowcy to woda mi sie zebrala w tym malym schowku po lewej stronie (zwykla woda). Czy powodem moze byc usterka nagrzewnicy?
zenek20

Postprzez mgyz 24 sty 2009, o 22:25

zenek20 napisał(a):A co do strony kierowcy to woda mi sie zebrala w tym malym schowku po lewej stronie (zwykla woda)

to nie nagrzewnica, i nie wiem co moze byc powodem dstawania sie tam wody
_____
mgyz
mgyz
Administrator

Postprzez Bziku 26 sty 2009, o 22:13

Może masz tak jak ja źle przyklejoną szybę i jak mocniej popada to kapie sobie woda, lub ścieka po szybie od wewnątrz.
Bziku

Re: woda w kabinie i pod podwoziem

Postprzez kpprezes 3 mar 2009, o 21:50

witam mam podobny problem ale z tyłu. po zdjęci tylnej kanapy i boczków tylnego oparcia wygłuszenie okazało się mokre a na pionowym zgrzewie ślady rdzy, woda spływająca pod kanapę. którędy to może wlatywać :cry:
z góry dziękuje za wskazówki
kpprezes

Re: woda w kabinie i wykładzina

Postprzez edi8484 27 mar 2009, o 16:04

witam wszystkich mam podobne zjawisko jakieś nie typowe , otóż zauważyłem że w mojej omie jest woda pomiędzy wykładziną a podwoziem ( jak ręka naciskam na wykładzie wychodzi woda ) nie wiem o co chodzi ? nie mam dziur w podłodze i dlatego to dla mnie wielka zagadka ... może ktoś miał taki problem ... pomóżcie proszę... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ?? ?? ?? ?? ?? :cry: :cry:
edi8484

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nadwozie